Image is not available
Modelove Wnętrza
Łagodność i energia
powściągliwość i luz
tradycja i nowoczesność
Modelove Wnętrza
Dom jednorodzinny Konstancin
Apartament na Żoliborzu
Pokoje dziecięce i młodzieżowe
Arrow
Arrow
Slider

modelovewnętrza

to autorska pracownia projektowania wnętrz założona z miłości : ) do niebanalnych i odważnych wnętrz oraz pasji i radości ich tworzenia popartej merytoryczną wiedzą zdobytą w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Oferuję profesjonalne prowadzenie projektu od koncepcji po realizację na terenie Warszawy i okolic.
Kluczowym dla mnie zadaniem jest stworzenie wnętrza odpowiadającego oczekiwaniom mojego klienta w ramach ustalonego budżetu. Zawsze proponuję dobre jakościowo materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia w rozsądnych cenach. Szczególną uwagę przykładam do dobrej komunikacji, terminowości oraz rzetelności przygotowanej dokumentacji.
Współpracuję z inżynierami z uprawnieniami budowlanymi, projektantami wnętrz, artystami plastykami oraz z firmami remontowymi i wykonawcami mebli.

Dbając o zachowanie harmonii we wnętrzach i optymalnej ich funkcjonalności, szukam rozwiązań świeżych i niebanalnych przez zestawianie z pozoru kontrastujących form, faktur czy stylów. W moich projektach tradycja spotyka się z nowoczesnością, wyważona kompozycja z odważnym detalem. 

Wszystkich Państwa, którzy pragną posiadać nietuzinkowe wnętrza gorąco zapraszam do obejrzenia moich projektów i kontaktu ze mną : )

Beata Czaplejewicz​

Beata Czaplejewicz projektant wnętrza
Zamknij